Zvýšenie inkluzívnosti vzdelávania vytvorením nových pracovných miest v ZŠ Ul.8. mája vo Svidníku Výzdoba jedálne Vianočná nálada Veselé zvieratká Šašománia Karneval Deň otvorených dverí Príprava na Veľkú noc Deň vody 22. marec Dopravné ihrisko Trojgeneračná olympiáda Účelové cvičenie v prírode Maľovanie na chodník Jesenná tvorba detí Jesenní spisovatelia Oci, mami, cvičte s nami Divadielko Janka a Danka Vianočný stromček Remeselné trhy Vianočná besiedka Zimná tvorba detí Karnevalová nálada

V základnej škole úspešnejší

Remeselné trhy

V meste Svidník sa v predvianočný čas konali remeselné trhy. Súčasťou bola aj zbierka na pomoc rodinám, ktoré sa nachádzajú v ťažšej životnej situácií.  Zúčastnila sa ich aj naša škola, a tak prispela svojimi vlastnoručne vyrobenými výrobkami, ktoré vyrobili naši žiaci pod vedením triednych učiteľov. Za predaj výrobkov na trhoch boli zodpovedné p. uč. Mgr. Popovcová a p. asistentka Bc. Dudášová. Sme veľmi radi, že sme sa do takejto krásnej akcie mohli zapojiť aj my, a pomôcť tak aspoň trošku ľuďom, ktorí to potrebujú.