Zvýšenie inkluzívnosti vzdelávania vytvorením nových pracovných miest v ZŠ Ul.8. mája vo Svidníku Výzdoba jedálne Vianočná nálada Veselé zvieratká Šašománia Karneval Deň otvorených dverí Príprava na Veľkú noc Deň vody 22. marec Dopravné ihrisko Trojgeneračná olympiáda Účelové cvičenie v prírode Maľovanie na chodník Jesenná tvorba detí Jesenní spisovatelia Oci, mami, cvičte s nami Divadielko Janka a Danka Vianočný stromček Remeselné trhy Vianočná besiedka Zimná tvorba detí Karnevalová nálada

V základnej škole úspešnejší

Vianočná nálada

Je tu krásny čas Vianoc a nikto z nás si nevie tieto najkrajšie sviatky v roku predstaviť bez vianočného stromčeka. Aj my sme si priestory našej školy dňa 4.12.2018 spestrili výzdobou a na chodbe si deti za pomoci asistentiek Mgr. Jany Kaliňakovej, Bc. Marianny Dudášovej a špeciálnej pedagogičky Mgr. Dariny Bockovej postavili a ozdobili krásny vianočný stromček. Vyrobili si tiež zimné rukavičky, na ktoré si každý zo žiakov napísal svoje vianočné želanie. Radosť bola veľká a spokojný úsmev zdobil tváričky našich detí.

Všetci Vám prajeme krásne, pokojné a požehnané sviatky.